Levný tisk plakátů

Levný tisk plakátů - A1, A2, B2

 

Nabízíme levný tisk plakátů ofsetovou technologií ve vynikající kvalitě a za nízkou cenu. Cena platí vždy pro tisk jednoho vzoru plakátů v rámci kalkulovaného množství.

Hlavní parametry tisku plakátů:

tisk plakátů plnobarevný jednostranný ofsetový tisk – CMYK 4/0
levné plakáty standardní tiskové formáty A2, A1 a B2
cena tisku A2 papír křídový lesk
plakáty tisk gramáž 130 g křída lesk
reklamní plakáty žádné další náklady – doprava a balné ZDARMA

 

Chci tisknout více než 50 ks plakátů jednoho vzoru


Pokud potřebujete počet plakátů do 50 ks jednoho vzoru, využijte digitálního tisku plakátů na papír 140g.

Chci tisknout méně než 50 ks plakátů jednoho vzoru

 

Malonákladový tisk plakátů:

V případě nízkých nákladů plakátů Vám zajistíme tisk plakátů digitální technologií, která v těchto nízkých nákladech vychází cenově příznivěji, než - li ofset.

 


 

Podrobnější informace k tisku plakátů

Termíny pro tisk plakátů

Výrobní termíny pro tisk plakátů vzhledem k způsobu tisku plakátů soutiskem vícero zakázek podobných parametrů jsou den objednání + 6 pracovních dnů. Tato doba nám poskytne dostatek času nakumulovat více zakázek na tisk plakátů se stejnými parametry, těmito zaplnit tiskový arch a najednou vytisknout. Tímto dojde k úspoře - vice zákazníků se podělí o tyto nezbytné náklady pro tisk plakátů. Je možno termín zkrátit - zakázka je tištěna, aniž se čeká na zaplnění celého tiskového archu. Tím ale vzrostou náklady na předtiskovou přípravu a to je zohledněno v příplatku za zrychlený tisk plakátů. U nejčastěji používané gramáže 130g křída lesk je možno dodací lhůtu zkrátit na den objednání + 3 pracovní dny. U ostatních gramáží plakátů, které se netisknou tak často lze zkrátit na den objednání + 4 pracovní dny. Aby platily tyto termíny na tisk plakátů, je nutno dodat tisková data a uhradit tisk do 11.00 dopoledne.

Dodací lhůty tisku plakátů

  • tisk plakátů na gramáž 130g KL - ekonomicky D+6 prac dnů, zrychleně D+3 prac. dny za příplatek
  • tisk plakátů na gramáž 170g KL - ekonomicky D+6 prac dnů, zrychleně D+3 prac. dny za příplatek
  • tisk plakátů na gramáž 90 g BO - ekonomicky D+6 prac dnů, zrychleně D+4 prac. dny za příplatek

 

Co ovlivňuje tisku plakátů

Cenu tisku letáků, krom požadovaného termínu dodání, ovlivnují použité typy papírů. Obecně platí, čím nižší gramáž plakátů, tím nižší cena.

Omezení u ofsetového tisku plakátů

Tisk plakátů ofsetem je vysokonákladová technologie proto tento tisk není vhodný pro nízká množství plakátů nebo příliš vysoké množství mutací v objednaném množstvíplakátů . Nelze tisknout bílou barvou. Konkrétně v naší výrobě nepoužíváme pro tisk plakátů barvy PANTONE. Pouze barevnost CMYK.

Formáty pro tisk plakátů

Standardně máme v kalkulacích tisku letáků tyto formáty:

Základní formáty letáků
  • A3 - 297 x 420 mm
  • A2 - 420 x 594 mm
  • A1 - 841 x 594 mm
  • B2 - 680 x 480 mm (správný rozměr je 700 x 500 mm, ale v rámci umístění na arch a úspory využíváme lehce zmenšený formát)

Pro případ, že potřebujete jiný rozměr pro tisk plakátů, je nutno objednat nejbližší větší rozměr standardních formátů plakátů a tento formát Vám na požadovaný menší rozměr upravíme.

Minimální tiskové množství pro tisk letáků

minimální množství pro tisk letáků ofsetovou technologií nabízíme 50 ks jednoho vzoru. Pokud potřebujete nižší množtví, využijte digitálního tisku plakátů.

Balení a doprava hotových plakátů

Letáky jsou baleny do papírových krabic, maximálně do hmotnosti cca 30 kg. Vzhledem k vysoké automatizaci tisku plakátů není možné odpočítávání a individuální balení po zvolených množstvích. Doprava plakátů probíhá prostřednictvím kurýrní služby GLS. Doprava a zabalení plakátů je již zakalkulována v ceně tisku plakátů. Proto ceny za tisk plakátů, které najdete v našem kalkulačním formuláři jsou konečné.


Levný tisk letáků

Levné letáky všech standardních formátů A8 - A3. Oboustranný plnobarevný tisk za velmi výhodné ceny. Nejpoužívanější gramáže letáků 90 - 250 g/m2 - volitelně lesklá nebo matná úprava. Možnost vícestránkových skládaných letáků. Tisk letáků a jejich dodání do 6 pracovních dnů. Zdarma Vaše tisková data zkontrolujeme pro jejich bezchybnost, popřípadě navrhneme řešení, aby byl tiskový výsledek co nejlepší.

Levný tisk plakátů

Ofsetový i digitální tisk plakátů - díky kombinaci těchto technologií tisk za výhodné ceny i v nižších množstvích. Ofsetový tisk plakátů formátu A3 - A1 na křídové nebo billboardové papíry, nízkonákladový digitální tisk plakátů formátů A2 - A0. Možnost tisku plakátů na neonově zbarvené papíry pro jejich lepší viditelnost.V případě digitálního tisku plakátů lze jako podklad zvolit i samolepící PVC folii.

Levný tisk vizitek

Kvalitní a levný tisk vizitek na křídový papír 350g + matná laminace potištěných ploch pro vyšší odolnost tisku. Standardní rozměr vizitky 50 x 90 mm. Možnost libovolně kombinovat jména a vzory po 250 ks. Platíte až výhodnou nízkou cenu vypočtenou až z výsledného celkového množství. Tiskneme také kapesní kalendáře v rozměru 85 x 55 mm se zakulacenými rohy. Kalendář je upraven lesklou laminovací fólií.