Levný tisk plakátů


Levný tisk plakátů - A1, A2, A3

 

Nabízíme levný tisk plakátů ofsetovou technologií ve vynikající kvalitě a za nízkou cenu. Cena platí vždy pro tisk jednoho vzoru plakátů v rámci kalkulovaného množství. Pro plakáty určené primárně na výlep použijte gramáže 100g, maximálně 130g - čím vyšší gramáž, tím hůře se plakáty vylepují. Pokud jsou plakáty určeny spíše do exteriérů, vylepování pomocí pásky, připínáčků atd., využijte pevnější papír 130g, ideálně pak 170g.

Hlavní parametry tisku plakátů:

tisk plakátů plnobarevný jednostranný ofsetový tisk – CMYK 4/0
levné plakáty standardní tiskové formáty A2, A1 a B2
cena tisku A2 papír křídový lesk
plakáty tisk gramáž 100 g, 130 g a 170 g křída lesk
reklamní plakáty žádné další náklady – doprava a balné ZDARMA (platí pouze pro letáky tištěné ofsetem)

 

kalkulační formulář plakáty


Malonákladový digitální tisk plakátů


Pokud potřebujete tisknou menší množství plakátů, do cca 30 ks a nebo větší množství, ale ve vícero mutacích, nabízíme Vám velkoplošný UV digitální tisk plakátů na papír BlueBack Premium 120g ve fotokvalitě na stroji SkyJET Elephant UV/500 již od jednoho kusu. Dodací lhůta digitálního tisku plakátů je vzhledem k vytížení 5-6 pracovních dnů. Ceny 1 ks se odvíjejí od celkového počtu kusů tištěných v daném formátu a v rámci objednaného množství může být více vzorů.

K celkové objednávce malonákladového tisku je účtováno dopravné kurýrní službou GLS a balné. Rolované plakáty jsou náchylné na pomačkání při přepravě, proto jsou baleny do odolných krabic z 5-vrtvé lepenky.Cena dopravného a balného 140 Kč bez DPH je připočtena k celé objednávce digitálního tisku plakátů. V případě, že vaše objednávka bude obsahovat také malonákladový digitální tisk letáků, je možno zásilku sdružit. Pro konečnou kalkulaci malonákladového tisku nás prosíme kontaktujte.

 


 

 

Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Levný tisk plakátů A3 A2 A1

Tisk kvalitních plakátů pro výlep i do interiérů na kvalitní křídový papír. Tisk na formáty A3 - A0 a B2 Možnost tisku plakátů i na bezdřevý ofsetový papír. Dodací lhůty tisku plakátů jsou 4-6 pracovních dnů. Plakáty jsou baleny na plocho do krabic. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma!

Levný tisk vizitek

Nabízíme tisk vizitek formátu 90 x 50 mm nebo EURO formát 55 x 85 mm. Tisk vizitek je na křídový papír 350g s matným povrchem. Povrch vizitek zušlechtěn matným strojovým disperzním lakem. Přejděte s vizitkama na vyšší level kvality a dejte přednost kvalitnímu ofsetovému tisku před hojně nabízeným digitálním tiskem vizitek. Rozvoz vizitek po celé ČR zdarma!