Levný tisk plakátů


Levný tisk plakátů - A1, A2, B2

 

Nabízíme levný tisk plakátů ofsetovou technologií ve vynikající kvalitě a za nízkou cenu. Cena platí vždy pro tisk jednoho vzoru plakátů v rámci kalkulovaného množství.

Hlavní parametry tisku plakátů:

tisk plakátů plnobarevný jednostranný ofsetový tisk – CMYK 4/0
levné plakáty standardní tiskové formáty A2, A1 a B2
cena tisku A2 papír křídový lesk
plakáty tisk gramáž 130 g a 170 g křída lesk
reklamní plakáty žádné další náklady – doprava a balné ZDARMA

 

Chci tisknout více než 50 ks plakátů jednoho vzoru


Pokud potřebujete počet plakátů do 50 ks jednoho vzoru, využijte digitálního tisku plakátů na papír 140g.

Chci tisknout méně než 50 ks plakátů jednoho vzoru

 

AKCE

Potřebujete pouze 50 - 200 plakátů A2? Nabízíme malonákladový ofsetový tisk. Postačuje Vám křídový papír 100 g?  Necháte na naší volbě, zda bude plakát na lesklé nebo matné křídě? Bude Vám stačit dodání do 5 pracovních dnů od objednání/uhrazení? Pak Vám nabízíme plakáty do 200 ks za výrazně výhodnější ceny. Tisková množství 50 - 100 - 150 - 200 ks.

Chci plakáty A2 za zvýhodněnou cenu

 


 

Podrobnější informace k tisku plakátů

Termíny pro tisk plakátů

Výrobní termíny pro tisk plakátů vzhledem k způsobu tisku plakátů soutiskem vícero zakázek podobných parametrů jsou den objednání + 6 pracovních dnů. Tato doba nám poskytne dostatek času nakumulovat více zakázek na tisk plakátů se stejnými parametry, těmito zaplnit tiskový arch a najednou vytisknout. Tímto dojde k úspoře - vice zákazníků se podělí o tyto nezbytné náklady pro tisk plakátů. Je možno termín zkrátit - zakázka je tištěna, aniž se čeká na zaplnění celého tiskového archu. Tím ale vzrostou náklady na předtiskovou přípravu a to je zohledněno v příplatku za zrychlený tisk plakátů. U nejčastěji používané gramáže 130g křída lesk je možno dodací lhůtu zkrátit na den objednání + 3 pracovní dny. U ostatních gramáží plakátů, které se netisknou tak často lze zkrátit na den objednání + 4 pracovní dny. Aby platily tyto termíny na tisk plakátů, je nutno dodat tisková data a uhradit tisk do 11.00 dopoledne.

Dodací lhůty tisku plakátů

  • tisk plakátů na gramáž 130g KL - ekonomicky D+6 prac dnů, zrychleně D+3 prac. dny za příplatek
  • tisk plakátů na gramáž 170g KL - ekonomicky D+6 prac dnů, zrychleně D+3 prac. dny za příplatek
  • tisk plakátů na gramáž 90 g BO - ekonomicky D+6 prac dnů, zrychleně D+4 prac. dny za příplatek

 

Co ovlivňuje tisku plakátů

Cenu tisku letáků, krom požadovaného termínu dodání, ovlivnují použité typy papírů. Obecně platí, čím nižší gramáž plakátů, tím nižší cena.

Omezení u ofsetového tisku plakátů

Tisk plakátů ofsetem je vysokonákladová technologie proto tento tisk není vhodný pro nízká množství plakátů nebo příliš vysoké množství mutací v objednaném množstvíplakátů . Nelze tisknout bílou barvou. Konkrétně v naší výrobě nepoužíváme pro tisk plakátů barvy PANTONE. Pouze barevnost CMYK.

Formáty pro tisk plakátů

Standardně máme v kalkulacích tisku letáků tyto formáty:

Základní formáty letáků
  • A3 - 297 x 420 mm
  • A2 - 420 x 594 mm
  • A1 - 841 x 594 mm
  • B2 - 680 x 480 mm (správný rozměr je 700 x 500 mm, ale v rámci umístění na arch a úspory využíváme lehce zmenšený formát)

Pro případ, že potřebujete jiný rozměr pro tisk plakátů, je nutno objednat nejbližší větší rozměr standardních formátů plakátů a tento formát Vám na požadovaný menší rozměr upravíme.

Minimální tiskové množství pro tisk letáků

minimální množství pro tisk letáků ofsetovou technologií nabízíme 50 ks jednoho vzoru. Pokud potřebujete nižší množtví, využijte digitálního tisku plakátů.

Balení a doprava hotových plakátů

Letáky jsou baleny do papírových krabic, maximálně do hmotnosti cca 30 kg. Vzhledem k vysoké automatizaci tisku plakátů není možné odpočítávání a individuální balení po zvolených množstvích. Doprava plakátů probíhá prostřednictvím kurýrní služby GLS. Doprava a zabalení plakátů je již zakalkulována v ceně tisku plakátů. Proto ceny za tisk plakátů, které najdete v našem kalkulačním formuláři jsou konečné.


Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Levný tisk plakátů A3 A2 A1

Tisk kvalitních plakátů pro výlep i do interiérů na kvalitní křídový papír. Tisk na formáty A3 - A0 a B2 Možnost tisku plakátů i na bezdřevý ofsetový papír. Dodací lhůty tisku plakátů jsou 4-6 pracovních dnů. Plakáty jsou baleny na plocho do krabic. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma!

Levný tisk vizitek

Nabízíme tisk vizitek formátu 90 x 50 mm nebo EURO formát 55 x 85 mm. Tisk vizitek je na křídový papír 350g s matným povrchem. Povrch vizitek zušlechtěn matným strojovým disperzním lakem. Přejděte s vizitkama na vyšší level kvality a dejte přednost kvalitnímu ofsetovému tisku před hojně nabízeným digitálním tiskem vizitek. Rozvoz vizitek po celé ČR zdarma!