Dodací lhůty tisku letáků, plakátů, vizitek | Online Tiskárna

Dodací lhůty tisku

Dodací lhůty pro jednotlivé produkty uvádíme jako orientační a vycházejí obvyklých výrobních časů. V 99% jsou dodržovány, nebo jsou tisky zasílány i před touto lhůtou. Nicméně jako při každé výrobě může nastat nepředpokládatelná situace - porucha na výrobním zařízení, zjištění vady v tisku a následný reprint nebo následný problém v logistice smluvních přepravních partnerů. Proto je vhodné počítat s rezervou 1 pracovního dne na řešení takto vzniklých problémů. Dodací lhůta se skládá s času potřebného na výrobu a z času pro expedici a přepravu. V rámci nízkých cen je standardně využita ekonomická varianta přepravy, která trvá včetně expedice zboží 2 pracovní dny. Dodací lhůty se nepočítají víkendy a státní svátky. U dodacích lhůt uvádíme vždy rozmezí dvou dnů. Pokud objednáte ráno či dopoledne, tiskovinu je možno zapracovat do výroby ještě týž den, pokud je objednáno odpoledne a později, pravděpodobnější bude v daném rozmezí ta delší dodací lhůta. Ve všech variantách tisku začíná dodací lhůta plynout dodáním tiskových dat, která budou vhodná pro tisk a potvrzenou úhradou zálohové faktury za tisk, pokud není domluveno jinak.

den objednání + 3 - 4 pracovní dny

V tomto termínu obdržíte většinu produktů - standardní letáky bez zvláštních povrchových úprav gramáže 90 g nenatíraný ofset, 130 g křída, 170 g křída, skládané letáky - jednoduché sklady na polovinu, A4 na třetiny, vizitky, hlavičkové papíry

den objednání + 4-5 pracovních dnů

V tomto termínu obdržíte letáky vyšších gramáží 250 g a 350 g, reklamní bannery, skládané letáky složitější sklady (8-12 stránkové skládačky), laminované firemní složky, laminované letáky, pohlednice, plakáty bez UV lakování, papírové samolepky.

den objednání + 6-7 pracovních dnů

V tomto termínu jsme schopni dodat  firemní složky s parciálním lakem, vizitky s parciálním lakem,  PVC samolepky s UV lakem. Letáky 90g nebo 70g křída - dodací lhůta variabilní. Tisk na tyto gramáže probíhá pouze v pondělí. Objednávky provedené v následující dny budou s výrobou čekat na další pondělí.

 

Expresní tisk

U vybraných produktů je možno zajistit přednostní tisk a expresní dopravu kurýrem UPS. V současné době je to možné u plakátů od 50 ks a víc a neskládaných letáků gramáže 130g 170g křída.

Příklad: ve středu odpoledne zjistíte, že na akci potrebujete plakáty či letáky a na sobotu či v pátek odpoledne je již potřebujete mít k dispozici. Ideálně když v tu středu odpoledne či večer napíšete dotaz a my vám ještě během toho dne potvrdíme, že bude k dispozici kapacita, ideálně zašlete tisková data a vyřešíme objednávku. Hned dopoledne půjde tiskovina přednostně do výroby a ještě ten den bude expedována a odeslána prostřenictvím kurýra UPS s garantovaným doručením do následujícího pracovního dne. Během pátku pak obdržíte tiskoviny. Napsat můžete samozřejmě třeba i ve čtvrtek ráno cca do 9 hodin, ale tam už je větší riziko, že se nepodaří zařadit Vaši tiskovinu do výroby v daný den. Tento zrychlený způsob vyřešení objednávky samozřejmě obnáší zvýšené naklady na výrobu (nemožnost využít soutisku zakázek a tím dosáhnout úspory tisku a samozřejmě spolu s expresní objednávkou zajistit také bezproblémovou výrobu na ten den naplánovaných standardních objednávek) a vyšší náklady na expresní garantovanou přepravu.

Pro představu uvádíme rozdíl mezi standardním a expres řešením tisku - ve středu večer případně ráno ve čtvrtek objednaných 500 ks plakátů A2 - standardní dodání stř - čt následující týden - 2589 Kč bez DPH, expresní varianta s dodáním ten samý týden v pátek 3572 Kč bez DPH.

 

Objednané zboží doručujeme výhradně smluvními přepravci. Tuto službu poskytujeme v rámci ČR zdarma. Kurýři doručují zásilky během dne v rozmezí 8:00 - 18.00. Tiskoviny jsou doručovány v kartonových krabicích o max. hmotnosti 30 kg na jednu krabici. Odpočet a balení letáků po vybraných množstvích a rozdělování zásilek z technických důvodů nenabízíme.


Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Ceny tisku plakátu A3 A2 A1

Tisk plakátů A1 - Tisk plakátů A2 - Tisk plakátů A3. Venkovní výlep na voděodolné billboardové papíry. Natírané křídové papíry pro vnitřní použití plakátů. Možné povrchové úpravy plakátů - laminace - celoplošný UV lak. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma! Možnost expresní výroby plakátů a doručení do 48 hodin.

Tisk papírových a PVC samolepek

Tisk na samolepící papíry se splitem od formátu A3 do formátu A7. PVC samolepky na bílou folii, dokončeno UV-lakem pro venkovní použití. PVC a papírové etikety na aršících nebo na kotouči. Možnost neonových PVC i papírových samolepek. Výroba samolepek online a levně.