Tisk firemních desek - složek | Online Tiskárna

potisk firemních složek


Levný tisk firemních prezentačních desek - složek A4, A5, A6, DL

 

Nabízíme tisk firemních složek na kvalitní pevný křídový karton 350 g/m2 pro ukládání papírů formátu A4. Složky mají dvě chlopně. Uvýseku lze volit ze dvou typů hřbetů. Jednoduchý jednobigový hřbet vhodný pro uložení do cca 10 listů papíru a dvoubigový hřbet široký 5 mm. Do firemní desky je pak možno uložit větší množství dokumentů.

Firemní složky lze potiskovat jednostranně - 4/0 - potisk přední a zadní strany + hřbetu + viditelných částí chlopní (bez vnitřních stran) a nebo oboustranněpotisk všech stran desek včetně obou stran ohybů a vnitřku firemních desek.

Lze zvolit i různé varianty dokončení povrchu firemních desek. Standarně jsou firemní složky dokončeny laminací lesklou a nebo matnou folií. Povrch matné folie je možno volitelně zušlechtit lesklým UV parciálním lakem. Laminace a parciální lak je možno provést pouze z venkovních stran složky + na viditelných plochách klop (bez vnitřních stran).

Lze objednat i levnější variantu složek bez laminace - ovšem doporučujeme využít laminaci. Papírový karton je přírodní materiál který může měnit vlastnosti a i přes nabigování může v místech ohybu napraskávat. Je to pak zvlášť vidět  pokud nezůstává barevnost v místě ohybu bílá. Toto případné naprasknutí povrchu nemůže být předmětem případné reklamace - nabízíme bezpečnou variantu s laminací, která tento problém zcela eliminuje.

Dodací lhůty tisku firemních složek je cca 4-5 pracovních dnů od potvrzené úhrady za tisk.

Pro přípravu tiskových dat využijte šablony výseků , které si můžete stáhnout níže a nebo v kalkulačním formuláři. Pro variantu s parciálním lakem je potřeba dodat vektorovou masku lakovaných ploch v barevnosti 100% K, která rozměrově přesně pasuje na soubor s tiskovými daty. Pokud tisková data i vektorová maska obsahují fonty, dodávejte je prosíme ve zkřivkované podobě.

 

Kalkulovat cenu firemních složek

 

náhled výseku firemních desek

Soubory šablon pro přípravu tiskových dat můžete stáhnout kliknutím na náhled složky

 

Firemní složka digitální tisk

firemní složky náhled

Firemní složky formátů A5, A6, DL a čtvercové

Nově jsme pro Vás připravili firemní složky atyp - jedná se o složky i jiných formátů než A4 - typy firemních složek pro ukládání dokumentů formátu A5, A6, DL nebo čtvercový formát složky 210 x 210 mm.  Firemní složky bez klop, se třemi klopami a další typy. U atyp složky je použit materiál Chromkarton 255 g, firemní složky na přírodní nenatíraný karton 300 g s vysokou bělostí, který je dodáván bez laminace a je plně popisovatelný a razítkovatelný. Popisy jednotlivých výseků firemních složek najdete níže.

Firemní složky atyp jsou tištěny v ofsetové kvalitě. Nejlevnější varianta firemních složek je na materiál Chromkarton 255 g, jednostranně potahovaný karton s venkovní hlazenou pololesklou stranou a vnitřní matnou. Díky hlazenému povrchu není potřeba laminovat. Dalším dostupným materiálem pro tisk složek je přírodní karton nenatíraný s vysokou bělostí. Výhoda tohoto materiálu je jeho snadná popisovatelnost a je možno na něj i bez problému razítkovat. Dodací lhůta složek atyp je cca 6 - 8 pracovních dnů. Dodací lhůtu je možno zkrátit na cca 5 pracovních dnů s doplatkem.


firemní složka formátu DLfiremní složka formátu DL

 

Firemní desky s potiskem pro formát A5 a A4

Pro tento formát firemních desek s potiskem jsou k dispozici výseky s třemi klopami a složka s dvojitým uzavíráním a malou spodní klopou.

 

firemní složka A4 tři klopy firemní složka A4 taška

 

Firemní desky s potiskem pro formát A6, DL a čtvercový formát 210 x 210 mm

Pro tyto formáty je k dispozici výsek se třemi klopami. Desky formátu A6 a DL mají navíc zámeček pro uzavření desek.

 

firemní složka čtvercová tři klopy firemní složka DL tři klopy

 


Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Ceny tisku plakátu A3 A2 A1

Tisk plakátů A1 - Tisk plakátů A2 - Tisk plakátů A3. Venkovní výlep na voděodolné billboardové papíry. Natírané křídové papíry pro vnitřní použití plakátů. Možné povrchové úpravy plakátů - laminace - celoplošný UV lak. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma! Možnost expresní výroby plakátů a doručení do 48 hodin.

Tisk papírových a PVC samolepek

Tisk na samolepící papíry se splitem od formátu A3 do formátu A7. PVC samolepky na bílou folii, dokončeno UV-lakem pro venkovní použití. PVC a papírové etikety na aršících nebo na kotouči. Možnost neonových PVC i papírových samolepek. Výroba samolepek online a levně.