tisk katalogů - brožur ofsetovou technologií | Online Tiskárna

Tisk katalogů a brožur

Nabízíme tisk katalogů a brožur za výhodné ceny a v krátkých dodacích lhůtách. Pro tisk brožur je k dispozici křídový papír v matné nebo lesklé verzi - gramáže 350g, 250g, 170g, 130g, 90g a 70g. Případně tisk na nenatíraný ofsetový papír 300g, 170g, 90g. Počet listů pro vazbu V1 - sešití sponkou je pro 130g lesklá křída 60 stran + 4 strany obálka. S rostoucí gramáží použitých papírů může maximální množství sešitých stran klesat. Brožury je možno tisknout plnobarevně, nebo levnější černobílou variantu.

Dodací lhůta katalogů - brožur je 5-8 pracovních dnů dle náročnosti. Minimální objednací množství jednoho vzoru katalogu je 100 ks.

formáty katalogů a brožur:

Standardně dodáváme běžné formáty brožur od A4, A5, A6 a DL. Je možno připravit i brožury atypických rozměrů, kde formát A4 je maximální rozměr. Minimální rozměr brožury je standardně A6.

Povrchové úpravy brožur:

Obálky brožur je možno povrchově upravit a zvýšit jejich vzhledové vlastnosti. K dispozici je lesklá nebo matná laminace, případně laminace mat SoftTouch. Povrch obalu je možno zušlechtit také parciálním UV lakem nebo vystouplým 3D lakem.

Pro kalkulaci katalogů - brožur nás prosíme kontaktujte. Tisková data je vhodné dodávat ideálně ve vícestránkovém pdf, v kterém budou stránky uloženy tak jak mají jít v katalogu za sebou nebo jako jednotlivé listy a každý musí být popsán (str.1, str.2, ...) Podklady je potřeba připravit se spadem 3 mm z každé strany a je vhodné kvůli vazbě neumísťovat texty a důležité prvky méně než 5 mm od čistého okraje stránky, tj 8 mm od okraje návrhu včetně spadu 3 mm.

Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Ceny tisku plakátu A3 A2 A1

Tisk plakátů A1 - Tisk plakátů A2 - Tisk plakátů A3. Venkovní výlep na voděodolné billboardové papíry. Natírané křídové papíry pro vnitřní použití plakátů. Možné povrchové úpravy plakátů - laminace - celoplošný UV lak. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma! Možnost expresní výroby plakátů a doručení do 48 hodin.

Tisk papírových a PVC samolepek

Tisk na samolepící papíry se splitem od formátu A3 do formátu A7. PVC samolepky na bílou folii, dokončeno UV-lakem pro venkovní použití. PVC a papírové etikety na aršících nebo na kotouči. Možnost neonových PVC i papírových samolepek. Výroba samolepek online a levně.