Levný tisk plakátů A1, A2, B2 - tisk plakátů ofsetem již od 50 ks | Online Tiskárna

 

TISK PLAKÁTŮ - LEVNĚ A KVALITNĚ

U nás si můžete nechat vytisknout plakáty pro každou příležitost. Ať už pro vnitřní nebo venkovní použití. U nás máte mnoho možností, jak získat optimální produkt pro každou příležitost. Tisk plakátů vám nabízí mnoho výhod: Tato reklamní média mají obrovský dosah při mimořádně dobrém poměru ceny a výkonu. Za velmi nízkou jednotkovou cenu šíříte reklamní sdělení na velké ploše, kterou vidí mnoho lidí po dlouhou dobu. Velká pozornost za tak nízké ceny - to získáte s naší nabídkou plakátů! Levný tisk plakátů ofsetovou nebo digitální technologií. Dle tiskového množství a formátu kombinujeme tisk plakátů klasickou ofsetovou technologií a tisk plakátů na stroji HP Indigo 12000 Digital Press nebo potisk na velkoplošném tiskovém plotru solventními inkousty.

Formáty plakátů

V kalkulačním formuláři naleznete základní formáty plakátů, plakát A3, plakát A2 a plakát A1. Na požádání Vám dodáme kalkulace na další obvyklé formáty tisku plakátů, například plakát B2, B1. Problém nebude ani tisk formátů plakátů A0 a B0 nebo další atypické formáty. Pokud máte potřebu speciálních formátů, které se vlezou do formátu B0, rovněž si můžete napsat o individuální kalkulaci.

 

Materiály pro tisk plakátů

V kalkulačním formuláři naleznete nejčastěji používané materiály pro tisk plakátů. Předně papír určený pro venkovní výlepy Blueback 120 g/m2 se zvýšenou odolností proti povětrnostním vlivům na venkovní výlepové ploše. Levnější variantou je tisk plakátů na křídový papír 100 g/m2, který se díky nižší gramáži taktéž dobře vylepuje, ovšem potisk na tomto typu papíru má menší odolnost proti povětrnostním vlivům, např. déšť. Pro extra výrazné sdělení můžete použít neonově zabarvený papír, který je pro vysoký kontrast tištěno pouze černou barvou. V případě zájmu je možný tisk plakátů na další materiály. Mimo jiné křídové papíry 130g, 170g, 250g. Pro zvýšení exkluzivity je možno použít povrchové lakování lesklým UV lakem - k dispozici v gramážích 130g nebo 250g. Plakáty s UV lakem nejsou vhodné na výlep!

 

kalkulační formulář plakáty


Dodací lhůty tisku plakátů

Standardní termín dodání - dodání do 4-5 pracovních dnů, u plakátů s UV lakem a neonových plakátů se termín prodlužuje o 1 pracovní den.
Ekonomický termín dodání - dodání do cca 7 pracovních dnů - v případě volných kapacit je možné dřívější dodání
Expresní termín dodání - Plakáty budou odeslány nejpozději následující den po objednání. Dodáno je pak následující den po jejich expedici.
Dodací lhůty začínají běžet po dodání tisknutelných dat a úhrady zálohové faktury - pokud není domluveno jinak.

 

Expresní tisk plakátů A2, A1, A0

zaspali jste s přípravou akce a potřebujete na poslední chvíli plakáty na propagaci? Nabízíme Vám expresní tisk plakátů určených použitým materiálem primárně na venkovní výlep. Pro tisk menších nákladů je využit velkoplošný tisk solventními inkousty, u vyšších nákladů pak ofsetový tisk. A jak rychle plakáty můžete obdržet? Expresně tištěné plakáty jsou odesílány nejpozději následující pracovní den po objednání. Objednáte-li tisk plakátů do 21.00 hodin pracovního dne, budou následující pracovní den odeslány. U množství 100 ks a více probíhá tisk u plakátů A1 a A2 ofsetovou technologií na matný bezdřevý papír 90g. Množství pod 100 ks jsou tištěny na plakátovací papír na velkoplošném tisku. Plakáty formátu A0 jsou tištěny pouze na velkoplošném tisku. U plakátů tištěných ofsetem, pokud jsou objednány a uhrazeny do 9 hodin dopoledne je velká pravděpodobností, že budou odeslány ještě týž den a vy je obdržíte opravdu do 24 hodin.


 


 

Cena tisku plakátů A1

Pro Vaši představu o výhodných cenách tisku plakátů formátu A1 vybíráme ceny nejčastěji objednávaných množství. Cena je na kvalitní papír Blueback 120 g/m2, který zajistí prodlouženou trvanlivost Vašich plakátů při venkovním výlepu. Druhá varianta je papír křída 100 g/m2, která je ekonomickou variantou tisku plakátů. Uvedené ceny tisku plakátu A1 jsou v ekonomickém termínu s dodáním do cca 7 pracovních dnů. Pro rychlejší dodání zvolte standardní termín s drobným cenovým navýšením. Cena tisku plakátů A1 je uvedena bez DPH a včetně dopravy po ČR.

Reklamní plakát formátu A1 (594 x 841 mm)
počet kusů jednoho vzoru papír Blueback 120 g/m2 papír lesklá křída 100 g/m2
100 ks á 31,77OBJEDNAT
á 27,50 Kč OBJEDNAT
150 ks á 22,70OBJEDNAT
á 18,95OBJEDNAT
200 ks á 17,10OBJEDNAT
á 14,22OBJEDNAT
300 ks á 12,95OBJEDNAT
á 10.57OBJEDNAT


Cena tisku plakátů A2

Ceny tisku plakátů formátu A2 vybíráme z nejčastěji objednávaných množství. Cena je na kvalitní papír Blueback 120 g/m2, který zajistí prodlouženou trvanlivost Vašich plakátů při venkovním výlepu. Druhá varianta je papír křída 100 g/m2, která je ekonomickou variantou tisku plakátů. Uvedené ceny tisku plakátu A2 jsou v ekonomickém termínu s dodáním do cca 7 pracovních dnů. Pro rychlejší dodání zvolte standardní termín s drobným cenovým navýšením. Cena tisku plakátů A2 je uvedena bez DPH a včetně dopravy po ČR.


Reklamní plakát formátu A2 (594 x 420 mm)
počet kusů jednoho vzoru papír Blueback 120 g/m2 papír lesklá křída 100 g/m2
100 ks á 18,76OBJEDNAT
á 16,97OBJEDNAT
200 ks á 10,56OBJEDNAT
á 08,67OBJEDNAT
500 ks á 05,44 OBJEDNAT
á 04,62OBJEDNAT
1000 ks á 04,00 OBJEDNAT
á 03,09OBJEDNATVýlep plakátů

Pro výlep plakátů doporučujeme používat billboardový papír Blueback z důvodu zvýšené odolnosti jeho svrchní strany vůči povětrnostním vlivům. U plakátů na natíraném křídovém papíru, který není přizpůsoben na použití v exteriéru, může docházet vlivem deště k narušení struktury povrchu papíru a to může způsobit odlupování barevné vrstvy. Dochází k tomu hlavně pokud není papír dostatečně naimpregnován lepidlem při výlepu, nebo je plakát vystavován opakovanému dešti. Rovněž nepřebíráme zodpovědnost za krátkou trvanlivost plakátů v exteriéru v případě, že není plakát vylepen standardním způsobem lepidlem, ale je k výlepové ploše upevněn pouze sponkami, nebo jiným způsobem než-li nalepením v celé ploše. Je to pořád jenom papír a bez impregnace lepidlem a jeho pevnému přilnutí k výlepové ploše dojde k jeho promočení a následnému poškození. Pro výlep plakátů nepoužívejte laminované, nebo UV-lakem ošetřené plakáty, nebo plakáty na vyšší gramáži než 130g. Tyto plakáty hůře přilnou lepidlem na povrch a mohou se odlupovat.


Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Ceny tisku plakátu A3 A2 A1

Tisk plakátů A1 - Tisk plakátů A2 - Tisk plakátů A3. Venkovní výlep na voděodolné billboardové papíry. Natírané křídové papíry pro vnitřní použití plakátů. Možné povrchové úpravy plakátů - laminace - celoplošný UV lak. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma! Možnost expresní výroby plakátů a doručení do 48 hodin.

Tisk papírových a PVC samolepek

Tisk na samolepící papíry se splitem od formátu A3 do formátu A7. PVC samolepky na bílou folii, dokončeno UV-lakem pro venkovní použití. PVC a papírové etikety na aršících nebo na kotouči. Možnost neonových PVC i papírových samolepek. Výroba samolepek online a levně.