Plážové vlajky - muší křídla - reklamní vlajky | Online Tiskárna

plážové vlajky - muší křídla - vlajky

Sublimační tisk

Sublimace je speciální metoda potisku textilu 100% polyesteru, která přímo obarvuje textilní vlákna. Výhodou sublimace na textil je vysoká odolnost a stálost díky přímého obarvení vláken, potisk není jako vrstva barvy na povrchu textilie. Tisk na polyesterovou tkaninu ve dvou různých gramážích. Vlajkovina v gramáži 115 g/m2 a vodě odolná tkanina 250 g/m2 používaná běžně na venkovní reklamní stany a slunečníky. Potisk technologií sublimace kdy se barva sublimuje do vláken tkaniny a pak dochází k jejímu zalisování v tepelném lisu. To zajistí barevnou stálost banneru ve venkovních podmínkách.

 

Plážové reklamní vlajky Beach Wing flags, muší křídla/kapky Drop flags a obdélníkové T-flags

Reklamní vlajky jsou výborným druhem přenosné reklamy, které vám můžeme nabídnout za velmi příznivé ceny. Reklamní vlajky různých tvarů je možno použít na výstavách, veletrzích a hlavně na venkovních akcích. Například sportovní závody, firemní reklamní akce atp. Jejich instalace trvá pár minut a jsou velmi skladné v praktické tašce.

Plážové reklamní vlajky včetně nosné konstrukce můžeme dodat ve třech variantách. Vlajku tvaru mušího křídla - kapky - Drop flags, vlajku plážovou vlajku typu Beach Wing flags, nebo T-flags - vlajku s obdélnikovým tvarem. Výšky vlajek se pohybují od 2.4 do 5 metrů.

Výhodou všech těchto typů vlajek je lehká skládací duralová konstrukce, díky které je manipulace s konstrukcí snadná. Během chvilky jsou vlajky připraveny šířit vaší reklamu. Po skončení prezentace vlajku lehce složíte a uložíte v praktické tašce. Vlajky jsou včetně potisku vašim motivem.

Reklamní vlajka muší křídlo

Plážová vlajka typu muší křídlo, též známé jako kapka. Tento konkrétní tvar umožňuje lépe odolávat nárazům větru snížením třecí plochy. Materiál pro potisk je vlajkovina gramáže 115g ze 100% polyesteru. Potištěno sublimační technologií. Použití originálních inkoustů zajištuje vyskokou míru probarvení textilie. Průtisk na druhou stranu je až 95 %, tudíž není potřeba potiskovat druhou stranu. Ve standardu je dodána kompletní vlajka včetně podstavce, dle vašeho výběru.


Ceny reklamních vlajek

 

velikostní tabulka tisku muších křídel

Ke každému kusu reklamnívlajky patří i podstavec dle výběru. K dispozici je čtyřnohý stojánek + kruhový polštář plnitelný vodou. Tento je vhodný pro vlajky velikosti S a ideálně do interiérů. Pro venkovní podmínky a větší vlajky doporučujeme vodou plnitelnou plastovou nádržku. Po naplnění má hmotnost až 20 kg. Další možností je kovová vidlice na zasunutí pod kolo automobilu a nebo nástěnný držák, pokud má být reklamní vlajka umístěná na stěně.

podstavce k plážovým vlajkám

Ke kompletu plážové vlajky muší křídlo lze objednat i praktickou tašku na přenos. Ne vždy je tato taška požadována, proto je vyjmuta ze setu a je ji možno dokoupit zvlášť.

taška na plážovou vlajku

Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Ceny tisku plakátu A3 A2 A1

Tisk plakátů A1 - Tisk plakátů A2 - Tisk plakátů A3. Venkovní výlep na voděodolné billboardové papíry. Natírané křídové papíry pro vnitřní použití plakátů. Možné povrchové úpravy plakátů - laminace - celoplošný UV lak. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma! Možnost expresní výroby plakátů a doručení do 48 hodin.

Tisk papírových a PVC samolepek

Tisk na samolepící papíry se splitem od formátu A3 do formátu A7. PVC samolepky na bílou folii, dokončeno UV-lakem pro venkovní použití. PVC a papírové etikety na aršících nebo na kotouči. Možnost neonových PVC i papírových samolepek. Výroba samolepek online a levně.