Tisk poštovních obálek | Online Tiskárna

Levný tisk poštovních obálek

Nabízíme Vám celoplošně potištěné obálky - tisk na spad ze všech stran. Nemusíte se omezovat a můžete pokrýt svým motivem celou plochu obálky až do okrajů na přední i zadní straně. Nejsou totiž potiskovány slepené obálky, ale nejprve se papír potiskne Vašim motivem a následně vysekne tvar a slepí do tvaru obálky. Tím pádem odpadá mnohdy nerovnoměrná kvalita potisku, způsobená různou tloušťkou obálky v místech slepení a skladů.

Obálky jsou vyrobeny z matného ofsetového papíru 100 g/m². Vnitřní plocha obálek je pro větší ochranu obsahu potištěna neprůsvitným vzorem. Obálka je uzavíratelná samolepícím proužkem. Je možno zvolit obálku s okénkem umístěným vpravo nebo obálku bez okénka. Momentálně máme v nabídce obálky DL  pro A4 složené na třetiny)

Hlavní parametry tisku obálek:

Tisk letáků plnobarevný jednostranný tisk – CMYK 4/0
Tisk letáků formáty DL
Tisk letáků papír matný ofset 100 g/m2
Tisk letáků vnitřek obálky bezpečnostní vzorování pro nečitelnost obsahu
Tisk letáků pevná dodací lhůta 9 pracovních dnů
Tisk letáků žádné další náklady – doprava a balné ZDARMA


 


Tisk letáků Pro správnou přípravu tiskových podkladů na potisk obálek použijte naše šablony, které si stáhnete v kalkulačním formuláři po výběru produktu "Obálky" a výběru příslušného formátu a typu. Případně Váš návrh do šablony sami upravíme.

Přejít ke kalkulačnímu formuláři

 

Potisk obálekTisk letáků Mohlo by Vás zajímat

 

Postup výroby celopotištěných obálek - obálek tištěných na spad:

1. prázdný tiskový arch 2. potisk archu motivem 3. tvarový výsek 4. složení potištěné obálky

Postup výroby celoplošně potištěných obálek
Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Ceny tisku plakátu A3 A2 A1

Tisk plakátů A1 - Tisk plakátů A2 - Tisk plakátů A3. Venkovní výlep na voděodolné billboardové papíry. Natírané křídové papíry pro vnitřní použití plakátů. Možné povrchové úpravy plakátů - laminace - celoplošný UV lak. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma! Možnost expresní výroby plakátů a doručení do 48 hodin.

Tisk papírových a PVC samolepek

Tisk na samolepící papíry se splitem od formátu A3 do formátu A7. PVC samolepky na bílou folii, dokončeno UV-lakem pro venkovní použití. PVC a papírové etikety na aršících nebo na kotouči. Možnost neonových PVC i papírových samolepek. Výroba samolepek online a levně.