Tisk samolepek - tvarový ořez | Online Tiskárna

Levný tisk samolepek

Tisk samolepek

Papírové samolepky

Nabízíme tisk samolepek na samolepícím papíru nebo na PVC foliích. Papírové samolepky jsou tištěny ofsetem na samolepící papír 80 g/m2 s pololesklou povrchovou úpravou. V kalkulačním formuláři najdete zpracovány nejčastěji objednávaná množství v ztákladních formátech A3, A4, A5, A6 a 1/3 A4. Pokud potřebujete jiný formát, je potřeba vybrat nejbližší z těchto uvedených formátů a ten Vám na požadovaný menší formát přiřízneme bez navýšení ceny. Maximální formát samolepícího papíru je A3 ( 420 x 297 mm), nejmenší formát na který je možno upravit je A7 (74 x 105 mm). Papírové samolepky jsou vhodné pro vnitřní aplikace. Vzhledem k tiskové technologii jsou dodávány na samolepce bez zadních nářezů - archy bez splitu. Papírové samolepky dodáváme pouze v čtvercových a obdelníkových formátech, Na papírové samolepky neposkytujeme tvarový výřez.

Dodací lhůta papírových samolepek je obvykle den objednání + 4 pracovní dny

 

kalkulační formulář samolepky


PVC samolepky s lesklým UV lakem - outdor

V kalkulačním formuláři najdete samolepky na bílé PVC folii 90µ. Samolepky jsou celoplošně zalakovány lesklým UV lakem. V kalkulátoru naleznete základní formáty A4, A5, A6 a DL 210 x 99 mm. Samolepky je možno použít ve venkovním prostředí a jsou voděodolné. Vzhledem k tomu, že jsou tištěny digitálně, potisk může časem začít blednout vlivem přímého slunečního záření. Pro dlouhodobou barevnou stálost je potřeba využít technologii sítotisku. Samolepky na PVC folii s UV lakem je možno objednat kromě formátů ve formuláři také v následujících formátech, které jsou optimalizovány pro plné využití tiskových archů ve výrobě:


 

Pro agentury, které využijí možnost vysázet si různé vzory a velikosti samolepek na arch a poté si je sami naformátovat, jsme schopni dodat i archy formátu A2, A1 nebo A0.

Dodací lhůta PVC samolepek s UV lakem je obvykle den objednání + 6 - 7 pracovní dnů

 

Etikety - samolepky na aršících nebo rolíchLevný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Ceny tisku plakátu A3 A2 A1

Tisk plakátů A1 - Tisk plakátů A2 - Tisk plakátů A3. Venkovní výlep na voděodolné billboardové papíry. Natírané křídové papíry pro vnitřní použití plakátů. Možné povrchové úpravy plakátů - laminace - celoplošný UV lak. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma! Možnost expresní výroby plakátů a doručení do 48 hodin.

Tisk papírových a PVC samolepek

Tisk na samolepící papíry se splitem od formátu A3 do formátu A7. PVC samolepky na bílou folii, dokončeno UV-lakem pro venkovní použití. PVC a papírové etikety na aršících nebo na kotouči. Možnost neonových PVC i papírových samolepek. Výroba samolepek online a levně.