Firemní složky - prezentační desky - Počet kusů jednoho vzoru - 600 ks

Nabízíme tisk firemních složek na kvalitní pevný křídový karton 350 g/m2 pro ukládání papírů formátu A4. Složky mají dvě chlopně. Uvýseku lze volit ze dvou typů hřbetů. Jednoduchý jednobigový hřbet vhodný pro uložení do cca 10 listů papíru a dvoubigový hřbet široký 5 mm. Do firemní desky je pak možno uložit větší množství dokumentů.

Firemní složky lze potiskovat jednostranně - 4/0 - potisk přední a zadní strany + hřbetu + viditelných částí chlopní (bez vnitřních stran) a nebo oboustranně - potisk všech stran desek včetně obou stran ohybů a vnitřku firemních desek.

Lze zvolit i různé varianty dokončení povrchu firemních desek. Standarně jsou firemní složky dokončeny laminací lesklou a nebo matnou folií. Povrch matné folie je možno volitelně zušlechtit lesklým UV parciálním lakem. Laminace a parciální lak je možno provést pouze z venkovních stran složky + na viditelných plochách klop (bez vnitřních stran).

Lze objednat i levnější variantu složek bez laminace - ovšem doporučujeme využít laminaci. Papírový karton je přírodní materiál který může měnit vlastnosti a i přes nabigování může v místech ohybu napraskávat. Je to pak zvlášť vidět  pokud nezůstává barevnost v místě ohybu bílá. Toto případné naprasknutí povrchu nemůže být předmětem případné reklamace - nabízíme bezpečnou variantu firemních složek s laminací, která tento problém zcela eliminuje.

Dodací lhůty tisku firemních složek je cca 4-5 pracovních dnů od potvrzené úhrady za tisk.

Pro přípravu tiskových dat pro firemní složky využijte šablony výseků , které si můžete stáhnout níže a nebo v kalkulačním formuláři. Pro variantu s parciálním lakem je potřeba dodat vektorovou masku lakovaných ploch v barevnosti 100% K, která rozměrově přesně pasuje na soubor s tiskovými daty. Pokud tisková data i vektorová maska obsahují fonty, dodávejte je prosíme ve zkřivkované podobě.