online-platby | Online Tiskárna

Online platba kartou nebo rychlým převodem z Vaší banky

Připravili jsme pro Vás možnost zaplatit online platební kartou nebo rychlým převodem z Vašeho internetového bankovnictví. Platbu kartou nebo rychlým převodem je možno provést kdykoliv a odkudkoliv, není potřeba ji provádět v rámci samotné objednávky, ale třeba až později, až budete mít k dispozici kartu a nebo může tuto úhradu provést jiná osoba, než ta, která prováděla objednávku.

Po provedení objednávky v našem eshopu obdržíte  na mail spolu s potvrzením o přijetí Vaší objednávky odkaz na platební bránu. Na vstupní stránce zadáte pouze variabilní symbol (naleznete v potvrzení objednávky), částku platby a Váš mail, na který Vám přijde z platební brány info o stavu transakce. Poté budete přesměrováni na platební bránu společnosti ThePay, kde máte možnost zvolit klasickou platbu kartou a nebo převodem z Vašeho internetového bankovnictví. Online platbu můžete využít i v případě, pokud objednávku neodešlete přes náš eshop, ale objednáte například prostřednictvím emailu. Vždy Vám bude stačit pro platbu pouze variabilní symbol - číslo objednávky ze zálohové faktury, kterou Vám po objednání mailem zašleme. Tento variabilní symbol ovšem použijte pouze na naší vstupní stránce pro vytvoření samotné platby. Na platební stránce ThePay již používejte dle zvolené platební metody pouze údaje, které Vám poskytne ThePay a neměnte je, vyhnete se tak chybnému napárování Vaší úhrady.


Jaké jsou výhody?

O Vaší platbě se dovíme do pár minut a pokud máme potřebná tisková data, může započít bez prodlení výroba Vaší tiskoviny. Není již potřeba zasílat potvrzení o převodu z bankovnictví a čekat, až banky peníze převedou. To zvláště ocení zákaznící ze Slovenska, kde převod trvá i dva pracovní dny.

Levný tisk letáků A3 A4 A5 A6 a DL

Tisk letáků levně a kvalitně nabízíme online. Ofsetový tisk letáků na kvalitní křídové papíry a bezdřevý ofsetový papír. Tisk letáků ve standardních formátech A6 - A3 oboustranně plnobarevně. V případě potřeby je možné vytisknout atypický formát letáků. Dodací termíny tisku letáků 4-6 pracovních dnů. Rozvoz hotových letáků po celé ČR zdarma!

Ceny tisku plakátu A3 A2 A1

Tisk plakátů A1 - Tisk plakátů A2 - Tisk plakátů A3. Venkovní výlep na voděodolné billboardové papíry. Natírané křídové papíry pro vnitřní použití plakátů. Možné povrchové úpravy plakátů - laminace - celoplošný UV lak. Rozvoz plakátů je po celé ČR zdarma! Možnost expresní výroby plakátů a doručení do 48 hodin.

Tisk papírových a PVC samolepek

Tisk na samolepící papíry se splitem od formátu A3 do formátu A7. PVC samolepky na bílou folii, dokončeno UV-lakem pro venkovní použití. PVC a papírové etikety na aršících nebo na kotouči. Možnost neonových PVC i papírových samolepek. Výroba samolepek online a levně.