Certifikovaný digitální nátisk - Typ papíru: Simulace tisku na křídové papíry, Formát archu: B2 – 480 x 680 mm

2 body do věrnostního systému

Cena
390 Kč bez DPH (471,90 Kč s DPH)

Výrobce
Online tiskárna CZ

Kód produktu
P00035-6

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Certifikovaný digitální nátisk letáků, plakátů a dalších produktů. Máte specifickou barevnost návrhu tiskoviny a nejste si jisti, jaká barevnost nakonec vyjde z ofsetové tiskárny? Máte více barevných variant návrhu a nejste si jisti, jakou vybrat? Využijte Certifikovaný digitální nátisk. Více

Máte specifickou barevnost návrhu tiskoviny a nejste si jisti, jaká barevnost nakonec vyjde z ofsetové tiskárny? Máte více barevných variant návrhu a nejste si jisti, jakou vybrat? Využijte Certifikovaný digitální nátisk. Zpravidla málo kdy vyjde výtisk na papír v barevnosti přesně tak, jak ho vidíte na monitoru. Kontrolním nátiskem si můžete před tiskem většího množství tiskovin ověřit budoucí barevnost svého projektu. K nátisku je možno zaslat několik variant grafiky s různou barevností a vybrat si pro konečný tisk tu variantu letáku, který se vám nejvíce zamlouvá. 

Digitální nátisk nenení o tom, že vyrobíme jeden zkušební kus tiskoviny na zamýslený typ papíru, včetně případného skládání. Digitální nátisk se provádí jednostranně na speciální papír 190 g ve variantě coated - simuluje tisk na natírané - křídové papíry a uncoated - papíry nenatírané - ofsetový papír.  Pro nátisk si můžete vybrat z níže uvedených formátů a na ně libovolně rozmístit grafiku, kterou potřebujete otestovat - například několik barevných verzí obálky katalogu nebo různé barevné varianty letáku.

  • A1 – 594 x 841 mm
  • A2 – 420 x 594 mm
  • A3 – 297 x 420 mm
  • A4 – 210 x 297 mm
  • A5 – 148 x 210 mm
  • B2 – 480 x 680 mm
  • B3 – 336 x 480 mm

Digitální nátisk slouží hlavně k simulaci barevnosti. Různé složité vektorové rastry, linky tenčí než 0.7 mm - typicky různé giloše můžou při digitálním tisku vycházet odlišně od ofsetového tisku. Dodací lhůta digitálního nátisku je zhruba 3-4 pracovní dny.