ECO letáky - recyklované - Formát letáku: A6 (105×148 mm), Typ papíru: Kraft Liner 120g, Počet kusů jednoho vzoru: 2500 ks

8 bodů do věrnostního systému

Cena
1 340 Kč bez DPH (1 621,40 Kč s DPH)

Výrobce
Online tiskárna CZ

Kód produktu
P00036-107

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Tisk letáků na recyklované papíry Více

Nabízíme tisk letáků na recyklované papíry. K dispozici jsou standardní nízké gramáže, ale i vyšší gramáže - kartony. Proč tisknout na recyklované papíry? Používáním recyklovaného papíru pro tisk letáků se snižuje potřeba kácení stromů, výroba recyklovaného papíru spotřebovává méně vody než výroba papíru z nových surovin. Aby se tyto benefity zbytečně nesnižovaly, papír je většinou nebělený a v jeho struktuře se občas najdou drobné nečistoty, povrch papíru nebývá zatírán, proto má i hrubší strukturu povrchu. Papíry mají tedy na první pohled autentický ekologický vzhled. To může letáku spolu s vhodným potiskem dát jedinečný vzhled, který jistě ekologicky smýšlející klienti ocení. U společností, které se prezentují jako EKO by se tisk jejich reklamních materiálů na tento typ papíru i očekával.

K dispozici máme 100% recyklované papíry značky Nautilus Classic 80g pro běžné tisky letáků, v případě potřeby pevnějšího papíru je v nabídce Nautilus Classic 120g nebo Nautilus Classic 250g. Papír má strukturu nenatíraného ofsetového papíru, na rozdíl od něj není bělený, tedy má lehce našedlou barvu. Papír je lehce popisovatelný a razítkovatelný - tedy výborné řešení pro formuláře, dotazníkové letáky a podobně. Je možno jej využít i jako exclusivní ECO hlavičkový papír. Pro toto využití doporučujeme gramáž 120g. Pro různé diplomy, pozvánky je možno využít pevnější gramáž 250g.

V nabídce je také kraftový papír Kraft Liner 120g, který má typický lehce hnědý vzhled s výraznější strukturou materiálu. Výborně se hodí na různé designové záležitosti. Například reklamní materiály v retro stylu, jídelní a nápojové menu pro restaurace a kavárny nebo nabídky a reklamy na ekologicky zaměřené obchody. K dispozici je v gramáži 120g pro běžné letáky, a nebo pevnější karton Kraft Liner 300g pro tisk pozvánek, diplomů nebo restauračních menu s požadavkem na větší odolnost. Vzhledem k hnědému zabarvení je ovšem potřeba počítat s tím, že barevné tisky budou vycházet trochu jinak, nežli jsme zvyklí na bílém papíru. Proto je potřeba grafiku přizpůsobit tomuto tmavšímu povrchu. Ideální je na potisk pouze černou barvou nebo vzory s tmavým potiskem.