Firemní složky A4 - Typ složky: dvoubigová - hřbet 5 mm, Potisk - barevnost: oboustranný - včetně vnitřních stran, Povrchová úprava: matná křída 350 g + laminace mat + parciální lak, Počet kusů jednoho vzoru: 900 ks

66 bodů do věrnostního systému

Cena
11 014 Kč bez DPH (13 326,94 Kč s DPH)

Výrobce
Online tiskárna CZ

Kód produktu
P00012-252

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Připraveno k výrobě
ks

Firemní složky - reklamní desky Více

Jak připravit data pro tisk firemních složek?

Pro přípravu dat je vhodné použít šablonu výseku v PDF, kterou lze naimportovat do všech standardních grafických programů. Tisková data dodávejte podle šablony v měřítku 1:1, barevný prostor CMYK, formáty souborů PDF, JPG, TIF. Rozlišení rastrů 300 DPI, barevnost černých textů u písma menšího než 12 bodů vždy 100% černá ( CMYK 0-0-0-100), před exportem tiskových dat odstraňte z projektu šablonu.

Tisková data v těchto rozměrech nepotřebují ořezové značky ani jiné soutiskové značky a barevné škály. Do tiskových dat neukládejte žádné popisky, značky nebo cokoliv, co nemá být na letáku vytištěno. Pokud máte tisková data připravena včetně ořezovek a dalších značek a barevných stupnic, nevadí to, ale jsou pro nás zbytečné a všechny odstraňujeme. Důležitý je pro nás opravdu jen přesah grafiky přes hranu ořezu alespoň 2 mm z každé strany a tisková data ve správném rozměru.

Výsek firemní složky jednobigovéfiremní složky dvoubigové