Leták skládaný

0 bodů do věrnostního systému

Cena
0 Kč bez DPH (0 Kč s DPH)

Výrobce
Online tiskárna CZ

Kód produktu
P00002

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Tisk reklamních letáků s následným skládáním. Parametry tisku letáků nakonfigurujte v detailu produktu. Více

Tisk letáků s následným skládáním

Ještě více místa pro vaši reklamu. Skládané reklamní letáky jsou cenově dostupné a pohodlné, zároveň vám umožňují širší prezentaci firemní nabídky než tradiční letáky. Může se na ně vejít například rozsáhlé menu restaurace, ceník služeb atd. Jsou ideální do poštovních schránek. Tisk letáků na křídovém papíru v gramážích 90g, 130g a 170g. K dispozici je mnoho formátů a možnost složení na dvě nebo více částí. V kalkulacích naleznete základní formáty skládaných letáků kdy je výsledný formát letáku po složení A4, A5, A6 a 1/3 A4.  Tyto základní formáty skládaných letáků Vám můžeme na přání rozměrově upravit na menší, platíte však cenu za plný základní formát skládaného letáku. 

Jak připravit data pro tisk letáků?

Tisková data dodávejte v měřítku 1:1, barevný prostor CMYK, formáty souborů PDF, JPG, TIF. Rozlišení rastrů 300 DPI, barevnost černých textů u písma menšího než 12 bodů vždy 100% černá (CMYK 0-0-0-100), u letáků přesahy na ořez 2 mm.

například leták A4 - složeno na A5 - 210 x 297 mm - tisková data včetně přesahů 214 x 301 mm.

Pro přesné rozměry jednotlivých formátů skládaných letáků použijte naše šablony v PDF ke stažení. Šablony jsou 1:1 včetně popisu čistých a hrubých rozměrů tiskových dat a rozmístění jednotlivých skladů. Snažte se neumisťovat bloky textů tak, aby skrz ně procházely linie skladů. Bloky textů umísťujte alespoň 4 mm od linií skladů. Pozor u skladů do "C". Na rozdíl od skladu do "Z", kde jsou všechny stránky skládaného letáku stejně široké, u skladu do "C" je strana zabalená dovnitř o pár mm užší. Informace o rozměrech najdete vždy v příslušné šabloně.

Tisková data v těchto rozměrech nepotřebují ořezové značky ani jiné soutiskové značky a barevné škály. Do tiskových dat neukládejte žádné popisky, značky nebo cokoliv, co nemá být na letáku vytištěno. Pokud máte tisková data připravena včetně ořezovek a dalších značek a barevných stupnic, nevadí to, ale jsou pro nás zbytečné a všechny odstraňujeme. Důležitý je pro nás opravdu jen přesah grafiky přes hranu ořezu alespoň 2 mm z každé strany a tisková data ve správném rozměru.

Dodací lhůta:

standardně cca 4-5 pracovních dnů.
Za příplatek možnost přednostního zpracování a rychlejšího doručení