Plakáty EXPRES 24 h

10 bodů do věrnostního systému

Cena
od 1 787 Kč bez DPH (2 162,27 Kč s DPH)

Výrobce
Online tiskárna CZ

Kód produktu
P00004

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

sada

Tisk reklamních plakátů A1 - A2 v expresních termínech. Expedice nejpozději následující pracovní den + doprava. Doručení následující den po expedici. Více

Zaspali jste s přípravou akce a potřebujete na poslední chvíli plakáty na propagaci? Nabízíme Vám expresní tisk plakátů na venkovní výlep nebo do interiérů a krytých ploch.

Materiály pro expresní tisk plakátů:

  • papír Blueback 120g  - primárně určen pro venkovní výlepy - částečně voděodolný. Tisk ve vysokém rozlišení i pro krátké pohledové vzdálenosti, tak že se nemusíte obávat nekvalitního tisku Vaší grafiky. Dobrá krycí schopnost papír na výlepové ploše.
  • papír natíraný - křídový 100g - vhodný hlavně pro tisky do interiérů, na inzertní plochy kryté před deštěm, do vitrín a podobně. Pro venkovní výlep doporučujeme Blueback 120g

A jak rychle plakáty můžete obdržet? Expresně tištěné plakáty jsou odesílány následující pracovní den po objednání. Objednáte-li tisk plakátů do 22.00 hodin, budou následující pracovní den odeslány kurýrní společností DHL Expres 12.00 (Doručení do 12:00 nejbližší možný pracovní den) tzn. plakáty objednáte v pondělí do 22.00 a měly by Vám být doručeny do úterý 12.00 za předpokladu, že se termín nekryje s dnem státního svátku.

Pro expresní tisk na jiné formáty a typy papíru či vyšší tiskové náklady nás prosíme kontaktujte. U služby Plakáty Expres 24 h jsou plakáty dodávány v rolích, doručení je možno pouze v rámci ČR a nelze zásilku rozdělovat na více doručovacích adres.