Plakáty EXPRES na výlep


Cena
od 0 Kč bez DPH (0 Kč s DPH)

Výrobce
Online tiskárna CZ

Kód produktu
P00004

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

sada

Tisk reklamních plakátů v expresních termínech. Expedice nejpozději následující pracovní den + doprava. Doručení následující den po expedici. Plakáty A1 v expres termínu do nákladu 200 ks, Plakáty A0 pouze do 50 ks Více

Zaspali jste s přípravou akce a potřebujete na poslední chvíli plakáty na propagaci? Nabízíme Vám expresní tisk plakátů určených použitým materiálem primárně na venkovní výlep. V expres termínu můžeme dodat max 1000 ks formátu A2, 200 ks formátu A1 nebo 50 ks formátu A0.

Pro tisk menších nákladů je využit velkoplošný tisk solventními inkousty, u vyšších nákladů pak ofsetový tisk. Tyto plakáty jsou primárně určeny pro venkovní výlep a vybrali jsme na ně materiály, na kterých je tisk odolnější proti venkovním vlivům. Na plakáty pod 100 ks je využit plakátovací papír a odolný tisk solventními inkousty. Pro vyšší náklady je využit ofsetový tisk na ofset 90g. Pro venkovní výlep záměrně nepoužíváme křídové papíry, které na to nejsou uzpůsobeny a tisk na nich má na venkovním prostředí malou trvanlivost barevného potisku.

A jak rychle plakáty můžete obdržet? Expresně tištěné plakáty jsou odesílány nejpozději následující pracovní den po objednání. Objednáte-li tisk plakátů do 20.00 hodin pracovního dne, budou následující pracovní den odeslány. 

U množství 100 ks a více probíhá tisk u plakátů A1 a A2 ofsetovou technologií na matný bezdřevý papír 90g. Množství pod 100 ks jsou tištěny na plakátovací papír na velkoplošném tisku. Plakáty formátu A0 jsou tištěny pouze na velkoplošném tisku. U plakátů tištěných ofsetem, pokud jsou objednány a uhrazeny do 9 hodin dopoledne je velká pravděpodobností, že budou odeslány ještě týž den a vy je obdržíte opravdu do 24 hodin.