Plakáty standard

0 bodů do věrnostního systému

Cena
0 Kč bez DPH (0 Kč s DPH)

Výrobce
Online tiskárna CZ

Kód produktu
P00030

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

sada

Tisk reklamních plakátů pro venkovní výlep i interiéry. Parametry tisku plakátů nakonfigurujte v detailu produktu. Více

U nás si můžete nechat vytisknout plakáty pro každou příležitost. Ať už pro vnitřní nebo venkovní použití. U nás máte mnoho možností, jak získat optimální produkt pro každou příležitost. Tisk plakátů vám nabízí mnoho výhod: Tato reklamní média mají obrovský dosah při mimořádně dobrém poměru ceny a výkonu. Za velmi nízkou jednotkovou cenu šíříte reklamní sdělení na velké ploše, kterou vidí mnoho lidí po dlouhou dobu. Velká pozornost za tak nízké ceny - to získáte s naší nabídkou plakátů! Levný tisk plakátů ofsetovou nebo digitální technologií. Dle tiskového množství a formátu kombinujeme tisk plakátů klasickou ofsetovou technologií a tisk plakátů na stroji HP Indigo 12000 Digital Press nebo potisk na velkoplošné tiskárně  DURST WT 250 solventními inkousty.

Formáty tisku plakátů

V kalkulačním formuláři naleznete základní formáty plakátů, plakát A3, plakát A2 a plakát A1. Na požádání Vám dodáme kalkulace na další obvyklé formáty tisku plakátů, například plakát B2, B1. Problém nebude ani tisk formátů plakátů A0 a B0 nebo další atypické formáty. Pokud máte potřebu speciálních formátů, které se vlezou do formátu B0, rovněž si můžete napsat o individuální kalkulaci.

Materiál pro tisk plakátů
  • papír Blueback 120 g/m2 se zvýšenou odolností proti povětrnostním vlivům na venkovní výlepové ploše. Nejlepší volba pro venkovní výlep. V nižších nákladech tištěn odolnými solventními inkousty ve vysokém rozlišení, ve vyšších nákladech tisk ofsetem.
  • nenatíraný ofsetový papír 90 g/m2 možno použít pro venkovní výlep jako levnější varianta BlueBack papíru. Vzhledem k nezatíranému savému povrchu se můžou jevit tmavé barvy méně syté, nežli na natíraném křídovém papíru. Tisk ofsetem.
  • natíraný křídový papír 130 g/m2 ideální pro tisky do interiérů a prostorů krytých před přímým deštěm. V nižších nákladech tištěn UV tiskem, ve vyšších ofsetem. Nedoporučujeme na venkovní nechráněné výlepy. (Barva vytváří, zvláště v místech s vyšším pokrytím, pevný film na natíraném povrchu a nenasaje do papíru. Po namočení papír se začne rozpínat a po vyschnutí zase smršťovat a vyšší nánosy barvy se mohou z hlazeného povrchu olupovat.)

Dodací lhůta: 

standardně 4-5 pracovních dnů.
možnost objednat produkt letáky expres