Tisk katalogů, šitých brožur, sešity

Nabízíme tisk katalogů a brožur za výhodné ceny a v krátkých dodacích lhůtách. Pro tisk brožur je k dispozici křídový papír v matné nebo lesklé verzi - gramáže 350g, 250g, 170g, 130g, 90g a 70g. Případně tisk na nenatíraný ofsetový papír 300g, 170g, 90g. Počet listů pro vazbu V1 - sešití sponkou je pro 130g lesklá křída 60 stran + 4 strany obálka. S rostoucí gramáží použitých papírů může maximální množství sešitých stran klesat. Brožury je možno tisknout plnobarevně, nebo levnější černobílou variantu. Pro tisk katalogů s vyšším počtem listů máme k dispozici tisk katalogů s lepenou vazbou ve hřbetu.

Dodací lhůta katalogů - brožur je 5-8 pracovních dnů dle náročnosti. Minimální objednací množství jednoho vzoru katalogu je 10 ks.

formáty katalogů a brožur:

Standardně dodáváme běžné formáty brožur od A4, A5, A6 a DL. Je možno připravit i brožury atypických rozměrů, kde formát A4 je maximální rozměr. Minimální rozměr brožury je standardně A6.

Povrchové úpravy brožur:

Obálky brožur je možno povrchově upravit a zvýšit jejich vzhledové vlastnosti. K dispozici je lesklá nebo matná laminace, případně laminace mat SoftTouch. Povrch obalu je možno zušlechtit také parciálním UV lakem nebo vystouplým 3D lakem.

Pro kalkulaci katalogů - brožur nás prosíme kontaktujte. Tisková data je vhodné dodávat ideálně ve vícestránkovém pdf, v kterém budou stránky uloženy tak jak mají jít v katalogu za sebou nebo jako jednotlivé listy a každý musí být popsán (str.1, str.2, ...) Podklady je potřeba připravit se spadem 3 mm z každé strany a je vhodné kvůli vazbě neumísťovat texty a důležité prvky méně než 5 mm od čistého okraje stránky, tj 8 mm od okraje návrhu včetně spadu 3 mm.

Tisk restauračních Menu

specifický typ katalogu, kdy je obálka i obsah tvořena listy s vyšší gramáží, obálku včetně vnitřních listů sešitu lze zalaminovat. Minimální náklad tisku u tohoto produktu je 5 ks. V závislosti na použité gramáži listů je možno sešít menu max do 12 až 20 stran. Pro menu je možno využít gramáže 170g až 350g křídový papír.

Žádná položka