Levný tisk plakátů pro venkovní výlep i vnitřní použití - Formát plakátu - A2 (420×594 mm)

U nás si můžete nechat vytisknout plakáty pro každou příležitost. Ať už pro vnitřní nebo venkovní použití. U nás máte mnoho možností, jak získat optimální produkt pro každou příležitost. Tisk plakátů vám nabízí mnoho výhod: Tato reklamní média mají obrovský dosah při mimořádně dobrém poměru ceny a výkonu. Za velmi nízkou jednotkovou cenu šíříte reklamní sdělení na velké ploše, kterou vidí mnoho lidí po dlouhou dobu. Velká pozornost za tak nízké ceny - to získáte s naší nabídkou plakátů! Levný tisk plakátů ofsetovou nebo digitální technologií. Dle tiskového množství a formátu kombinujeme tisk plakátů klasickou ofsetovou technologií a tisk plakátů na stroji HP Indigo 12000 Digital Press nebo potisk na velkoplošném tiskovém plotru solventními inkousty.

V kalkulačním formuláři naleznete základní formáty plakátů, plakát A3, plakát A2 a plakát A1. Na požádání Vám dodáme kalkulace na další obvyklé formáty tisku plakátů, například plakát B2, B1. Problém nebude ani tisk formátů plakátů A0 a B0 nebo další atypické formáty. Pokud máte potřebu speciálních formátů, které se vlezou do formátu B0, rovněž si můžete napsat o individuální kalkulaci.

V kalkulačním formuláři naleznete nejčastěji používané materiály pro tisk plakátů. Předně papír určený pro venkovní výlepy Blueback 120 g/m2 se zvýšenou odolností proti povětrnostním vlivům na venkovní výlepové ploše. Levnější variantou je tisk plakátů na nenatíraný ofsetový papír 90 g/m2, který se díky nižší gramáži taktéž dobře vylepuje a vykazuje vyšší odolnost na venkovní výlep plakátů.  Pro extra výrazné sdělení můžete použít neonově zabarvený papír, který je pro vysoký kontrast tištěno pouze černou barvou. V případě zájmu je možný tisk plakátů na další materiály. Mimo jiné křídové papíry 130g, 170g, 250g. Pro zvýšení exkluzivity je možno použít povrchové lakování lesklým UV lakem - k dispozici v gramážích 130g nebo 250g. Plakáty s UV lakem nejsou vhodné na výlep! Obecně křídové papíry jsou méně vhodné na venkovní výlep a potisk na křídovém povrchu může mít za nepříznivých povětrnostních podmínek nižší odolnost - zátěr povrchu papíru může být deštěm narušen a může způsobit odlupování potisku. Proto doporučujeme využít papír BlueBack, případně nenatíraný ofsetový papír - za nedostatečnou výdrž potisku v deštivých obdobích proto při použití křídových papírů pro venkovní výlep nepřebíráme zodpovědnost.