Doprava a platba

Vzhledem k tomu, že veškeré zboží je upravováno dle požadavků zákazníka, platba probíhá předem na základě proforma faktury převodem nebo prostřednictvím platební brány ThePay online. Platba na dobírku není možná.

Veškeré zboží je dopravováno na adresu klienta prostřednictvím kurýrní služby GLS, DPD, UPS nebo PPL. Volba společnosti je na straně eshopu dle povahy zásilky. Osobní vyzvednutí na fakturační adrese není možné. Doprava je u většiny produktů zdarma. Vyjímku tvoří digitálně tištěné plakáty, dodávané v roli. Tam je připočteno jednotné balné a poštovné 120 Kč bez DPH. U PVC reklamních banerů větších rozměrů je na výběr banner poskládaný v balíku a nebo varianta bez skládání - návin na papírové roli a příplatek za nadměrnou přepravu společností TopTrans.

Veškeré tisky, jakožto zboží upravené na přání zákazníka je placeno dopředu na základě proforma faktury převodem, případně platbou obline - kartou a nebo pomocí QR kódu nebo rychlým převodem z bankovnictví prostřednictvím platební brány ThePay. Platba na dobírku není možná.

Doprava zboží je realizována prostřednictvím kurýrních služeb GLS, DPD, UPS, PPL. Volba kurýrní služby je dle výběru eshopu na základě povahy zásilky. Osobní vyzvednutí na fakturační adrese není možné.