Tlač letákov a plagátov lacno - Online tlačiareň SK

Kvalitné letáky a plagáty - digitálna a ofsetová tlač letákov - online kalkulácia tlače

štandardné a neštandardné formáty za nízke ceny. Online cenová ponuka dostupná 24 hodín denne pre štandardné produkty s okamžitou objednávkou tlače letákov a plagátov. Prenechajte starosti s tlačou letákov na nás! Ponúkame aj tlač firemných zložiek za jedny z najnižších cien na trhu. Samozrejme, tlačíme aj ďalšie štandardné produkty - vizitky, pohľadnice, hlavičkové papiere, samolepky. Ponúkame aj tlač katalógov a brožúr za nízke ceny v rôznych gramážach papiera s možnosťou dodatočnej povrchovej úpravy. Ručná kontrola tlačových údajov a prípadné drobné úpravy na dosiahnutie správnej tlače ZDARMA!

Propagačné letáky si udržiavajú svoju popularitu už mnoho rokov. Je to najmä vďaka účinnosti letákov, schopnosti osloviť veľa zákazníkov naraz a tiež vďaka relatívne nízkym nákladom na výrobu jedného exemplára. Môže sa zdať, že v dobe smartfónov a tabletov už letáky nebudú mať úspech. Ukazuje sa však, že dobre navrhnutý reklamný leták priťahuje potenciálnych zákazníkov, aby si preštudovali jeho obsah a využili ponúkaný obsah. Vytlačte si reklamné letáky s Online tlačiarňou SK pomocou počítača alebo telefónu - rýchlo, lacno a so zárukou najvyššej kvality. Návšteva kamennej tlačiarne už nie je potrebná. Svoju objednávku si u nás môžete zadať online. Tlač letákov? Len s online tlačiarňou SK. Pozrite sa, čo všetko vám môžeme ponúknuť.

Aby sa letáky dostali k príjemcom, musia vyniknúť. Príjemcovia venujú pozornosť mnohým aspektom, ako je kvalita letákov, druh papiera, grafika a obsah na nich. Môžete si vybrať jednostrannú alebo obojstrannú tlač, ako aj rôzne druhy papiera, napríklad ofsetový papier, ekologický papier alebo letáky vytlačené na natieranom papieri. Nezabúdame ani na digitálnu technológiu, ktorú v našej tlačiarni tiež používame. Čím je leták zaujímavejší, tým je väčšia pravdepodobnosť, že sa potenciálny zákazník zoznámi s jeho obsahom. Každého zákazníka môže zaujať iný detail, preto by mal byť leták dokonalý v každom ohľade. Radi vám s tým pomôžeme!

Novinky


Tisk letáků v nízkých gramážích

Letáky ešte lacnejšie? Áno, na tlači letákov môžete ušetriť. Je možné použiť nižšiu gramáž papiera. Najčastejšie sa na tlač letákov používa papier s gramážou 130 g. Ponúkame však aj gramáže 90 g a 70 g. Tieto nižšie gramáže sa dajú úspešne použiť aj na menšie formáty letákov.

Tisk plakátů A2, A1, A3

Výroba reklamních plakátů - nabízíme plakáty pro venkovní výlepy i pro interiéry. Pro tisk plakátů je potřeba zvolit materiál podle použití plakátu. Pokud jsou vylepeny na venkovních plochách, musí odolávat povětrnostním vlivům. Plakát je stále jen papír, ale některé varianty jsou odolnější a potisk vydrží ve venkovních podmínkách na plakátech déle. Pro venkovní výlepy doporučujeme plakáty tištěné na billboardovém papíru BlueBack 120g , případně levnější varianta nenatíraný ofsetový papír 90g. Pro tisk venkovních plakátů je k dispozici ještě plakátovací papír 130g určený pro potisk solventními inkousty. Ten najdete v nabídce expresního tisku plakátů a to konkrétně u množství do 100 ks, ty se v expresním termínu tisknou na velkoformátovém plotru. Křídové papíry pro tisk plakátů na venkovní výlep nedoporučujeme. Jejich povrch je upraven zátěrem, který zaručuje živější a pestřejší reprodukci barev, ale ve vlhkém prostředí může způsobit menší odolnost potisku. Zato pro plakáty, které jsou určeny pro interiéry nebo plochy chráněné před přímým deštěm doporučujeme spíš natírané - křídové papíry. Ty nabízíme pro tisk plakátů v gramážích 130g a 170g. Pro zvýšení exklusivity je možno plakáty i zalakovat lesklým UV lakem. Tuto variantu máme k dispozici u plakátů na křídovém papíru 170g.

A v jakých formátech jsme schopni plakáty dodat? U ofsetového tisku jsme limitováni formátem A1 594 × 841 mm. To je také spolu s formátem plakátů A2 420 × 594 mm nejčastěji používaný formát pro plakáty na venkovní výlepy. Dalším standardním formátem plakátu je A3 297 × 420. Pokud ale potřebujete plakát v nestandardním formátu, velikost tiskoviny přizpůsobíme vašim požadavkům. U velkoplošného tisku jsme limitováni pouze šířkou role. Tak že ani formát plakátu A0 841 × 1189 mm není problém.

Jak rychle budou vyrobeny vaše plakáty? Standardní termín tisku plakátů je den objednání + 4 pracovní dny. Pro ty co nespěchají a tisknou plakáty v dostatečném předstihu před akcí je tu ekonomický termín. Ten dává ve výrobě možnost lépe rozložit čas jednotlivých operací, plakáty tak mohou být o něco levnější. Tady je dodací lhůta den objednání + až 7 pracovních dnů. No a pro časový pres a nenadálé situace tu máme i již výše zmiňovaný expresní tisk plakátů. Ten je k dispozici hlavně pro výlepové plakáty - pro tisk je dle objednaného množství plakátů zvolena buď ofsetová technologie a to u množství od 100 ks plakátů. A to na levnější variantu výlepových plakátů na 90g nenatíraný ofsetový papír. Nižší náklady jsou tištěny na plakátovací papír na velkoplošném tisku. Expres plakáty, pokud je objednáte do 20.00, budou následující pracovní den dokončeny a odeslány kurýrní službou. Tedy pokud objednáte třeba i v neděli večer, plakáty vám dorazí v úterý. Ve vyjímečných případech není možno expresní tisk realizovat, v tom případě vás budeme po objednání informovat o nejbližším možném termínu doručení, abyste měli možnost případně tisk vyřešit jinou cestou. Ať už ovšem objednáváte v jakémkoliv termínu, je tu vždy možnost, byť minimální, že se stane něco nepředvídatelného - například logistická chyba přepravce, nebo neočekávaná závada na výrobních strojích a může dojít ke spoždění, které nejsme schopni ovlivnit. Proto je dobré nenechávat tisk na poslední možný termín, pokud máte možnost objednat dříve.


Súhlasím so spracovaním osobných údajov.