Tisk letáků v nízkých gramážích

Letáky ještě levnější? Ano, lze na tisku letáků ušetřit. Je možno použít papíry nižších gramáží. Nejčastěji je pro tisk letáků využíván papír gramáže 130g. V nabídce máme také ale gramáže 90g a 70g. U menších formátů letáku je možno úspěšně využít i tyto nižší gramáže. Letáky A5 a menší můžete na gramáž 90g vytisknout bez obav, že by se letáky vzhledem k nižší gramáži nějak kroutily nebo ohýbaly. Díky nižší hmotnosti je jednak levnější samotný papír pro tisk letáku, levnější je i doprava celkového množství letáků. Své využití mají i letáky na gramážích 70g. Lze je použít pro jednorázové tiskoviny - týdenní menu v restauracích, ceníky pro pizzerie, příbalové návody k produktům a podobně. Velmi dobře se tato gramáž osvědčuje i při tisku brožur. Tato gramáž dovede citelně zlevnit tisk například vícestránkových návodů a manuálů.

Aktuality


Volební tiskoviny - plakáty, letáky, PVC bannery

využijte naši nabídku pro propagaci ve volbách v roce 2024. Najdete u nás možnost tisku plakátů A1 a A2 v nákladech přiměřených menším oblastem a jedotlivým městům. Tisk plakátů ve standardizovaných tiskových nákladech od 25 ks. Popřípadě možnost tisku plakátů v individuálních tiskových nákladech malonákladovým digitálním tiskem. 


Zaujmi pozornost! Tiskni na fluorescenčním papíře a nech svoji reklamu vyčnívat z davu!

Hledáte způsob, jak přitáhnout pozornost svých zákazníků a vyniknout mezi konkurencí? Máme pro vás řešení! S naším tiskem plakátů na fluorescenčním papíru získáte pozornost mezi hromadou dalších sdělení na výlepové ploše! Nyní tisk těchto plakátů za nižší ceny!


Tisk letáků v nízkých gramážích

Letáky ještě levnější? Ano, lze na tisku letáků ušetřit. Je možno použít papíry nižších gramáží. Nejčastěji je pro tisk letáků využíván papír gramáže 130g. V nabídce máme také ale gramáže 90g a 70g. U menších formátů letáku je možno úspěšně využít i tyto nižší gramáže.