Tisk samolepek a etiket

Nově nabízíme levný tisk samolepících etiket. Nejlevnější varianta - papírové samolepky čtvercových a obdélníkových tvarů, dodáváno jako jednotlivé samolepky. Širší možnosti tvarů a materiálů nabizí tisk samolepek na roli. Výroba samolepek od 1 x 1 cm do 20 x 20 cm pro vnitřní i venkovní použití, papírová varianta, PVC samolepky bílé, transparentní a stříbrné metalické. Taktéž je možnost potisku fluorescenčních papírových etiket černou barvou.

Aktuality


Volební tiskoviny - plakáty, letáky, PVC bannery

využijte naši nabídku pro propagaci ve volbách v roce 2024. Najdete u nás možnost tisku plakátů A1 a A2 v nákladech přiměřených menším oblastem a jedotlivým městům. Tisk plakátů ve standardizovaných tiskových nákladech od 25 ks. Popřípadě možnost tisku plakátů v individuálních tiskových nákladech malonákladovým digitálním tiskem. 


Zaujmi pozornost! Tiskni na fluorescenčním papíře a nech svoji reklamu vyčnívat z davu!

Hledáte způsob, jak přitáhnout pozornost svých zákazníků a vyniknout mezi konkurencí? Máme pro vás řešení! S naším tiskem plakátů na fluorescenčním papíru získáte pozornost mezi hromadou dalších sdělení na výlepové ploše! Nyní tisk těchto plakátů za nižší ceny!


Tisk letáků v nízkých gramážích

Letáky ještě levnější? Ano, lze na tisku letáků ušetřit. Je možno použít papíry nižších gramáží. Nejčastěji je pro tisk letáků využíván papír gramáže 130g. V nabídce máme také ale gramáže 90g a 70g. U menších formátů letáku je možno úspěšně využít i tyto nižší gramáže.